Everything about news

این در حالی است که اسرائیل روز چهارشنبه به حملات هوایی خود به رفح ادامه داد و ارتش این کشور نیز اعلام کرد نیروهای زمینی‌اش «حملات هدفمند» در این شهر در جنوب غزه را انجام داده‌اند.

با این حال، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به تصمیم روز چهارشنبه گفت، «هیچ نمادی قوی‌تر و هیچ استفاده‌ای بهتر از این وجود ندارد که با این پول‌ها، اوکراین و کل اروپا را به مکانی امن‌تر برای زندگی تبدیل کنیم».

انرژی سلامت محیط زیست میان رشته ای نجوم و فضا کسب و کار

آفیس آموزش امنیت آیفون و آیپد اندروید شبکه های اجتماعی عکاسی و تدوین لینوکس مک وب و اینترنت ویندوز علمی

تصویر منتشر شده از محمود احمدی‌نژاد در سفر به مجارستان

اسپانیا برای دوستداران غذا خوراکی خوشمزه کم ندارد. بعضی از خوشمزه‌ ترین و معروف ترین غذاهای اسپانیایی که در اتفاقا جز خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای دنیا هم هستند عبارتند از:

استراتژی رشد بازاریابی کارآفرینی مالی و سرمایه گذاری دیجیاتو

۲۶ طرز تهیه کیک، نوشیدنی و دسر ادامه مطلب طرز تهیه ترشی خیار چنبر به ۳ روش شکم پر، ساده و لیته ادامه مطلب طرز تهیه پنیر سوخاری ترد و کشدار به ۲ روش رستورانی ادامه مطلب پربازدیدترین مطالب

سانسور و انکار؛ سیاست صهیونیست‌ها در پوشش عملیات وعده صادق

هرچند رسانه ها مدعی هستند که آمریکا و عربستان بزودی پیمان امنیتی منعقد می کنند ولی بررسی دقیق تر نشان می دهد که انعقاد چنین پیمانی با توجه به دیدگاه های متفاوت دو کشور در این خصوص دارای پیچیدگی است و فعلا نشانه ای از حل اختلاف در این خصوص وجود ندارد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۰

فناوری ایران نماینده مجلس: در تلاشیم تا طرح صیانت را مجدداً به جریان بیندازیم عنابستانی باور دارد اگر طرح صیانت تصویب شده بود، فضای مجازی به درستی مدیریت شده و در ماجراهای اخیر این فضا فیلتر نمی‌شد.

این انجمن در گزارش خود، مشکل اصلی اینترنت ایران را «اختلال‌های گسترده و دائمی روی تقریبا تمام آی‌پی‌ها و وب‌سایت‌ها» اعلام کرده بود.

۲۰ کشور که معروف ترین و خوشمزه ترین غذاهای دنیا را دارند روز more info جهانی غذا

این نامه در ادامه خواستار آزادی بی قید و شرط تمام کسانی شده‌ است که بدلیل عدم رعایت حجاب اجباری از سوی حکومت بازداشت شده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *